Ana Sayfa Çözümler Sizden Gelenler Sık Sorulanlar Kategoriler Soru Sor

GrupSosyal Yardım Merkezi'ne

Hoşgeldiniz.


instagram takipçi fazla olunca para kazanma

Yayınlanma Tarihi: 30-07-2021

Şuanda Instagram takipçi satın almak kategorisindeki çözümü okumaktasınız.

Çoğu kişi instagram'da takipçi fazla olunca para kazanacağını zanneder. Bu bir açıdan doğru bir açıdan yanlıştır.

Takipçi sayınız fazla olunca instagram'dan para kazanabilirsiniz. Öte yandan instagram para kazanma aktif etme gibi bir sistem sağlamamaktadır. Takipçilerden para kazanmak için farklı yöntemler mevcuttur.

 

Öncelikli olarak instagram profiliniz üzerinden fazla takipçi sayısı ile tatmin edici miktarda para kazanmak için en az 50.000 takipçiniz olması gerekmektedir.

Eğer hali hazırda bu kadar takipçiniz yok ise grupsosyal.com üzerinden en uygun fiyatla %100 güvenli olarak takipçi satın al paketlerimizi deneyebilirsiniz.

 

Instagram'da para kazanma yöntemleri:

 

instagram takipçi fazla olunca para kazanma yöntemleri genel olarak şunlardır:

 

 

Sponsor ürünleri ile para kazanma yöntemi

Bu yöntem için alanınızla ilgili firmalara başvurarak sponsorluk talep edebilirsiniz. Sponsor ürünlerini tanıtarak hediye ürün veya para alabilirsiniz. Takipçi sayınız 100.000 üzerinde ise sponsorlar sizi bulacaktır.

 

Sponsor çekilişleri ile para kazanma yöntemi

Bu yöntem de ise yine kendinize sponsor edinerek, sponsor ürünün çekilişini yapabilir ve sponsora ayrıyetten takipçide kazandırabilirsiniz. Gelir olarak daha yüksektir.

 

Instagram'da reklam yayınlayarak para kazanma

Farklı sayfaları tanıtan, sitelere yönlendiren postlar vb. paylaşarak para kazanabilirsiniz. Ülkemizde yüzbinlerce kullanıcı bu yöntemle para kazanmaktadırlar.

 

Trendyol link ile Instagram'da para kazanmak

Trendyol partner'e başvurarak Trendyol ile çalışabilir, sizin bağlantınızdan ürünü satın alanlar üzerinden komisyon olarak para kazanabilirsiniz. Bu yöntem biraz uğraştırıcıdır ve re-marketing bilgisi gerektirmektedir.

 

Instagram para kazanma uygulaması kullanmak

Instagram'da para kazanma uygulaması sattığını veya olduğunu vaad eden kişiler olabilir. Bunlara inanmayın. Para kazanma uygulaması vardır ancak tatmin edici miktarlarda para kazanmanız neredeyse imkansızdır. Sistem sömürme mantığına dayanmaktadır.

 

Instagram canlı yayın ile para kazanmak

Instagram'da TikTok'ta olduğu gibi canlı yayınlar üzerinden para kazanabilirsiniz ancak bu sistem şuanda Türkiye'de mevcut değildir. Yabancı bir profiliniz var ise ve takipçilerinize güveniyorsanız bu sistem ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: Instagram para kazanma aktif etme, takipcilerden para kazanma

Takipçi Satın Almak İçin Tıklayın