Ana Sayfa Çözümler Sizden Gelenler Sık Sorulanlar Kategoriler Soru Sor

GrupSosyal Yardım Merkezi'ne

Hoşgeldiniz.


instagram etkileşimim çok az

Yayınlanma Tarihi: 24-08-2021

Şuanda instagram etkileşim satın almak kategorisindeki çözümü okumaktasınız.

Fidan Y. Sordu:
Instagram üzerindeki etkileşimim ve erişimlerim son derece düşük, 1700 den fazla takipçim var, hikaye erişimim yaklaşık 100 ila 200, şu anda sadece 24, ayrıca gönderiler için yaklaşık 220 etkileşim alıyorum, çok daha fazla etkileşim almam gerekiyor. Ne yapabilirim?

Merhaba Fidan Hanım,

Etkileşim veya erişim yasağı, takipçilerinize değil, yalnızca sizi takip etmeyen kişilere erişiminizi etkiler. Gönderilerinizdeki daha küçük etiketlere bakarak ve gönderinizin etiket sayfasında görünüp görünmediğine bakarak etkileşim yasaklısı olup olmadığınızı kontrol edebilirsiniz (doğru zaman çizelgesini elde etmek için En Son'a bakın).

 

Gönderinizi zaman çizelgesinde olması gereken yerde görüyorsanız, etkileşim yasaklısı değilsiniz. Eğer tam tersi durum varsa o zaman yasaklısınız demektir. Ancak takipçilerinizden elde ettiğiniz erişim yasak nedeniyle değil. Instagram'da etkileşimin düşük olduğu zamanlar vardır ve hepimiz bunu farklı zamanlarda yaşıyoruz, ancak bu geçicidir ve genellikle bir veya iki haftadan fazla sürmez. Olan bir tür algoritma hatasıdır ve geçer. Bir veya iki haftadan uzun sürerse, bu bir aksaklık değildir ve takipçilerinizle (beğeniler ve yorumlar) yeterince ilgilenmediğiniz için algoritma sorunları yaşıyorsunuz demektir.

 

Dilerseniz bu süre zarfında gönderilerini keşfete düşerecek instagram etkileşim satın al paketlerimizi deneyebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: instagram erişim arttırma, instagram etkileşim arttırma

Etkileşim Satın Almak için Tıklayın