Ana Sayfa Çözümler Sizden Gelenler Sık Sorulanlar Kategoriler Soru Sor

GrupSosyal Yardım Merkezi'ne

Hoşgeldiniz.


instagram video izlenme hilesi

Yayınlanma Tarihi: 09-07-2021

Şuanda Instagram video izlenme satın almak kategorisindeki çözümü okumaktasınız.

Necati Ç. Sordu:
Instagram için video izlenme hilesi mevcut mudur? Bu hile mevcut ise, ücretli midir ücretsiz midir?

Son zamanlarda Instagram'da Videolarınız varsa, bir video izlenme sayacı görüntüleyecektir. Bu, videolarınızı kaç kişinin izlediğini gösterir. Her izlenme sadece 1 görüntüleme olarak sayılır. İzlenme sayacı (daha) Instagram web sürümünde mevcut değil, ancak mobil uygulamanın içinde görüntüleniyor. Instagram'ın Şubat 2016'da yayınladığı bir özelliktir. Resimleri değil, yalnızca Instagram Videoları görüntüleme gösterir. Bir videonun görüntüleme sayısı, masaüstünden (web) değil, mobil Instagram uygulamasından gelen görüntülemeleri gösterir. Görüntüleme sayıları sadece 19 Kasım 2015'ten sonra yüklenen Instagram videolarında gösterilir.

 

Instagram video izlenme satın al işlemi yaptığınızda, bu aslında çevrimiçi dünyada tanınma olanağınızı artırdığınız mananına gelir. İnsanlar sizi izlemeye başlayacak ve sayfanızla ilgilenecek. Bildiğimiz gibi, hiç kimse videoyu daha az görüntüleme ve beğeniye sahip görmekten hoşlanmaz. Ancak maksimum görüntüleme satın aldığınızda, insanlar onu görüntülemek ve alaka görmek isteyecektir.

 

Sitemiz üzerinden Instagram video izlenme hizmeti satın alabilirsiniz. Her bütçeye uygun paketlerimiz mevcuttur.

 

Ücretsiz olarak instagram video izlenme hilesi sağlanmamaktadır. Bu tarz ücretsiz hile sağlayabileceklerini iddia edenler, hesaplarınızı çalmakta veya cihazlarınıza virüs bulaştırmaktadırlar.

Kaliteli video izlenme hilesi satın almak için GrupSosyal.com'u tercih edebilirsiniz.

 

İyi günler dileriz.

Anahtar Kelimeler: instagram izlenme hilesi, video izlenme satın al

Video İzlenme Satın Almak İçin Tıklayın