Ana Sayfa Çözümler Sizden Gelenler Sık Sorulanlar Kategoriler Soru Sor

GrupSosyal Yardım Merkezi'ne

Hoşgeldiniz.


Takipciokulu Şikayet

Yayınlanma Tarihi: 19-08-2021

Şuanda Instagram Genel Problemler kategorisindeki çözümü okumaktasınız.

Burak Z. Sordu:
Merhabalar, google üzerinden grupsosyal adını kullanan bir siteye girdim. Site adresi grupsosyal.com değilmiş, sonradan fark ettim. Alışveriş yaptığım senin adı takipçiokulu - com imiş. Buradan instagram takipçi satın aldım ancak gelmedi. Hiçbir şekilde cevap vermiyorlar. Keşke fark etseydim de sizin siteniz olan grupsosyal.com üzerinden takipçi alsaydım. Takipçi Okulu diye farklı bir site kullandığım için çok pişmanım. Yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba Burak Bey,

 

Yaşadığınız bu takipçi okulu instagram şikayet konusu altında güvenilir olmayan bir siteden instagram hizmeti alıp mağdur edildiğiniz için öncelikle çok üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

Smm Ajans adı altında Grup Sosyal markamızın adını kullanarak dolandırıcılık yapmaya çalışan bir çok firma mevcuttur. Bu firmalarla hiç bir alakamız yoktur. 

 

Instagram hizmetlerini sadece ama sadece GRUPSOSYAL.COM üzerinden sağlamaktayız. Lütfen sadece bu site üzerinden alışveriş yapınız.

 

Sizlere GrupSosyal ile çalıştığını, indirim sağlayabileceğini belirten takipciokulu com güvenilir olmayan sitelerden alışveriş yapmayınız. Takipçi Okulu şikayet gibi sitelerle hiçbir alakamız yoktur.

 

Bu firmaları gerekli yerlere şikayet ederek, grupsosyal adını kullanarak mağduriyet yaşatmasının veya başka kişileri dolandırmasının önüne geçebilirsiniz.

 

Unutmayın, sadece sitemiz üzerinden instagram hizmet alışverişi yapınız. Mutlu günler dileriz.

Anahtar Kelimeler: takipçi okulu güvenilir mi, takipciokulu sikayet var

Takipçi Satın Almak İçin Tıklayın