Ana Sayfa Çözümler Sizden Gelenler Sık Sorulanlar Kategoriler Soru Sor

GrupSosyal Yardım Merkezi'ne

Hoşgeldiniz.


GrupSosyal.com Güvenli midir?

Şuanda Grup Sosyal Sistem Kullanımı kategorisindeki çözümü okumaktasınız.

GrupSosyal.com 2010 yılından beri sosyal medya platformlarına yönelik hizmet vermektedir. Bu bağlamda Grup Sosyalin 30.000 den fazla müşterisine hizmet verdiğini göz önüne alırsak güvenli olduğunu düşünebiliriz. Düşünmek bir yana dursun grupsosyalin alt yapı sistemine bakalım.
GrupSosyal Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından onay almış ödeme kurumları ile çalışmaktadır. Bu durumda tüm ödemeleriniz resmi olarak işleme alınır ve kayıt altında tutularak güvenli satın alım yapmanız gerçekleştirilir.
GrupSosyal web yapısının tamamı Layer 7 seviyesinde dünya çapında bilinen güvenlik firması, CLOUDFLARE tarafından korunmaktadır ve 256 Bit CLOUDFLARE Inc ECC CA-3 sertifikası ile tüm veri alışverişlerini güçlü bir şekilde şifreleyerek saklar.
GrupSosyal faturalı hizmet vermektedir. Yaptığınız her işlemde tarafınıza fatura kesilir ve hizmetiniz güvence altına alınır.
GrupSosyalin faaliyet izni ve vergi levhası hakkında sayfasın mevcuttur. Bu bilgiler ile e-devlet üzerinden kontrol sağlanabilir.
Tüm bu durumlara baktığımızda GrupSosyal.com üzerinden işlem yapmanız %100 güvenli olarak sağlanmaktadır.

Anahtar Kelimeler: güvenli hizmet almak, güvenli beğeni almak, güvenli takipçi almak